| hellokittyalba a întrebat:

Urgent! Dau funda! Sambata am o nunta si mama nu ma lasa sa ma duc la coafor sa imi fac parul! Asa ca mi-l fac acasa dar nu stiu cum! am parul pana la umeri si breton pe o parte! nu vreau sa imi las parul desprins, vreau sa mi.l prind! Vreau ceva fain care sa reziste!

3 răspunsuri:
| xAmyx a răspuns:

Buna.
Pai daca vrei sa ti-l prinzi atunci poti sa iti faci un coc mai modern. sau poti sa iti faci o coada de peste... iar daca te razgandesti sa ti-l lasi desprins poti sa iti faci bucle sau sa ti-l intinzi cu placa. sa ti-l pui pe bicudiuri. happy
Sper ca te-am ajutat.

| hellokittyalba explică (pentru xAmyx):

Da cum sa imi fac coc! Habar nu am! Nu cred ca ma descurc sinngura! Si am si breton mai scurtut!