| 1112 a întrebat:

. Buna TPU.. Am o problema. maine am nunta la baitu' nanasului meu de botez. am o rochita negru cu albastru dar nu stiu cum sa imi fac parul.. nu vreau sa merg la coafor, prefer sa mi.l fac acasa. dati.mi va rog idei.

P.S: parul meu e mediu, peste umeri si sunt roscata.

. Multumesc :*.

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Mie imi plac buclele mari. Daca ai par mediu si mai ales roscat, sunt sigura ca iti vor sta fantastic, asadar poti recurge la cateva bigudiuri mari eventual moatze pe care le poti face chiar tu. Inainte de a pune bigudiul piepteni usor, toate buclele trebuiesc sa fie egale. Eu am bigudiuri mari din plastic care stau fix dupa ce le aplic si sunt multumita de ele. Dupa ce dai jos bigudiurile, poti folosi un fixativ de la L'oreal. Bafta si distractie placuta!
P.S Daca ai nelamuriri ma poti contacta in privatwinking

4 răspunsuri:
| anamaria0492 a răspuns:

Iti poti face niste bucle cu placa sau poti pune pe cineva sa-ti faca ceva de genul e foarte usor de facut. http://www.youtube.com/watch?v=LWxgxVAqg3A&feature=related

| elenutza12 a răspuns:

Daca ai parul lung fa-ti parul cret daca tii cam la jumatate impletestel...

| Damarys_Damma_1998 a răspuns:

Eu zic sa te mai uiti pe net la coafuri sa vezi care iti place si sa pui pe cineva care se pricepe sa te faca in asa fel incat sa fi diferita de altii!

| Sysysymonutza a răspuns:

Pai impletestel seara dupa ce faci dus\baie [par ud] si dimineata desfal si lasatil asa cret!