| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Funda! Am instalat windowsul la cineva si acum nu merge volumul.Am intrebat pe altcineva si a zis ca trebuie instalat nu stiu ce program.Cum se numeste programul?:S

Răspuns Câştigător
| DrPlesa a răspuns:

Daca deja ai instalat soft-ul pentru placa video atunci iti va fi usor.Ai nevoie de urmatoarele doua programe:Uniblue PowerSuite 2012 v3.0.5.5 si TuneUp Utilities(asta e din 2010 dar e bun daca folosesti des internetul si daca te joci). Uniblue iti va downloada si upgrada tot ce are nevoie computerul tau(inclusiv upgrade pentru Windows). Mult succes.