| angel99_2049 a întrebat:

URGENT! + FUNDA. Mi-am luat un telefon nou mai exact un LG Cookie KP502 si scria ca trebuie sa fiu conectata ca sa bag cablul USB si atunci cand l-am bagat in calculator s-a inchis calculatorul. Acum nu stiu daca l-am bagat bine sau nu dar cum pot sa pun imagini din telefon pe calculator si cum pot sa iau melodii dupa calculator si sa le bag in telefon?

Răspuns Câştigător
| ιяιηυк a răspuns:

Buna!

Pai incearca sa cauti la setari. eu am LG-P500 si am citit in carticica aceea cu instructiuni ca trebuie sa caut la setari si sa dau "Stocare pe card USB", apoi sa selectez "Numai setare in masa".
Deci. te sfatuiesc sa cauti in carticica cu instructiunihappy sigur scrie acolohappy.

Sper ca te-am ajutat!

Pa, pa!:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
si eu am acelasi model de telefon...
pai USB trebuie instalat[se instaleaza cu CD care ti la dat in cutie]... si iti apare un program si acolo descarci ce ai in telefon in pc sh invers. BAfta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am telefon ca al tau : deci, in primul rand trebuie sa instalezi cd care il gasesti in cutie. In al doilea rand trebuie sa bagi cablu de date si apesi pe programul instalat in calculator si vezi ca o sa iti apara mai multe chestii dar ca sa faci transferul fisierelor apesi pe prima care are un desen cu un fisier. Apoi totul este simplu. Sper ca te-am ajutat. Fundabig grin?

| alexutzabeiby a răspuns:

Buna! cu melodiile nu stiu sa te ajut, dar cu pozele da. Cand iti bagi cablul USB te intreaba ce alegi dintre deschide folderul pune pe un CD pozele.in fine, da pe dechide folderul, dupa da pe copi la poza sau trageo direct din folger in desktop.