| CristalClear a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Nu stiu ce sa fac!

Am o camera foto de la nikon.Atunci cang bag cablul de date nu-mi apare absolut nimic pe ecran sau altele, desi cablul functioneaza, deoarece prima oara a mers, dar prima oara calculatorul mi-a detectat cablul di a aparut ceva pe ecran.Mentionez ca stiu ca aparatul trebuie sa fie inchis, iar cablul este bagat bine in calculator si in camera.

Help me! Thx!:*

1 răspuns:
| vibeantonio a răspuns:

Incearca in toate intrarile daca nu e asa sincer nu stiu dar oricum bafta incearca, daca aflu iti spun