| Mihaela a întrebat:

Urgent! Funda!
Care sunteti pe Vodafone, si stiti, sau aveti activata extraoptiunea cu 1000 de minute si sms`uri in retea, si 75 min nationale cu 5 euro, spune ca trebuie sa imi fac un grup de prieteni. Dupa ce imi fac grupul imi pot activa extraoptiunea? Va rog, e urgent!

Răspuns Câştigător
| aqua a răspuns:

buna... si eu sunt in acelasi problema de curand am o cartela Vodafone. deci iti incarci dupa aia dai la *100# si dai la 2 adc combina-te dupa ce ai dat iti spune asa: creaza-ti grupul de prieteni si primiti fiecare 50 de min bonus la ori ce rencarcare
si mai jos iti da 1 activare grup raspunzi cu unu dupa aia scrii nr cu care vrei sa te combini si el trebuie sa iti dea accept dupaiia iti da un msg si urmezi pasi de acolo fundabig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

{nu stiu}