| AndyAndrey35 a întrebat:

URGENT FUNDA! Spuneti-mi stilul vostru de imbcamite sa vad cine are cel mai apropiat stil. Dau funda pentru. cel care o are ca amea! Bineinteles! Lol big grin

5 răspunsuri:
| DDoctorita a răspuns:

Stii, stilul de imbracaminte depinde de moment.

La o nunta nu te poti inbraca cu adidasi si cand iesi intr-un club nu iti poti pune trening. Trebuie doar sa stii ce si cum sa iti pui pentru un determinat moment, oricat de ''original'' ai fii.

Pot sa zic ca am un stil ''casual''. happy

| AndyAndrey35 explică (pentru DDoctorita):

Uhm, ce stil aiurea!- altceva?

| DDoctorita a răspuns (pentru AndyAndrey35):

Prima data invata ce e stilul casual, si pe urma mai vorbim. happy
Nu comenta doar sa comentezi. happy

| AndyAndrey35 explică (pentru DDoctorita):

Eu sunt cel care a cerut parerea, uite aici stil advaratihttp://www.google.ro/......tp?/imgres