| KimY a întrebat:

Ce stil abordati? Care este stilul vostru?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu am stil.Si nici nu voi avea niciodata.Azi ma imbrac elegant, maine ma imbrac casual si poimaine ma camuflez in spatele unei sepci si a unei perechi de ochelaribig grin

| Bacemi a răspuns:

N-as putea spune ca adopt un stil anume. Amestec vechiul cu noul, banalul cu provocatorul. In cazul meu e vorba de un amestec de stiluri.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Depinde se situatie.De obicei sport, dar, daca situatia o cere pot fi si casual, clasic elegant.

| User a răspuns:

Deci, combinatozaur.

| VodkaCoca a răspuns:

Pe mine ma atras eleganta, si prietenii cand ma vad ma intreaba " Da tu mereu la 4 ace? " laughing
Cand sunt pe stop toata lumea stie ca atunci ma imbrac sport.
Si nu ma imbrac eleganta ca sa ma vada lumea s'au asa, in stilu ala ma simt eu bine big grin.

| zumk1 a răspuns:

Abordez stilul :Nu abordez nici un stil fac ce vrea ncand vreau ce vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stilul,, ala Carmen``.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general foarte sport, dar la situatii mai speciale scot costumul si pantofii de la naftalina happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport, boem. E un stil lejer.