| bombonikdementa a întrebat:

Urgent TPU! Cum pot descarca melodii de pe internet pe telefon cu Join me? Am telefon Atlanta si incarcatorul este si cablu USB.Cine are stie! Merg in tabara si as vrea sa imi iau cateva melodii pentru ca nu prea am ce face acolo._. Va rog foarte mult sa fie cat se poate de explicit pentru ca sunt incepatoare Multumesc mult...anticipat!

3 răspunsuri:
| Maria112 a răspuns:

Poti intra pe site-ul www.fisierulmeu.ro. Eu de acolo descarc mereu melodii. Si dupa bagi cablul USB in PC si mergi la My Computer. Acolo dai pe Disc F si bagi melodiile ( dupa ce le descarci) acolo. Sper ca te-am ajutat.

| bombonikdementa explică (pentru Maria112):

Melodiile le am descarcate de pe net pe PC...Dar eu vreau sa stiu cum fac sa le bag pe tel prin usb...Am intrat in My Computer si nu am Disc F.Am numai C SI D.

| Maria112 a răspuns (pentru bombonikdementa):

Inseamna ce ceva este defectat, sau trebuie sa faci o optiune de pe telefon. Dar daca nu, cand bagi cablul nu iti apare o casuta cu mai multe optiuni? Acolo dai Vizualizarea folderelor, sau ceva de genu. Pe un folder.