| anonim_4396 a întrebat:

Urgent un raspuns rapid! Care este cea mai mica si cea mai mare medie de admitere la liceul pedagogic "Costache Negri" din Galati? Daca se poate sa imi spuneti la mate-imfo.

Si pentru cei care au fost in acest liceu(indiferent de profil) cu ce medii au intrat? FUNDA urgeent!

1 răspuns:
| lyan a răspuns:

Buna.daca ai fi un elev constiincios si vrei cu adevarat sa profesezi in mare-info nu te-ar interesa absolut nici un fel de nota si ai participa la examene cu fruntea sus si nici decum cu;; capu in usa'''...bafta la examen