| Florinela_Iulia_2003 a întrebat:

Ce probe se dau la Liceul Pedagogic Costache Negri din Galati pentru profilul Învațãtor-educator?

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Din cate stiam eu, probele constau in:

-arta plastica (desen)
-proba muzicala (te pune sa canti )
-proba sportiva

Si din cate stiu eu, aceste probe trebuie date inaintea examenului ca atunci cand te inscrii sa intri fara probleme. Daca nu iei aceste probe. e cam nasol pentru tine.

Cel mai bine este sa mergi inainte cu vreo cateva luni la acest liceu, la secretariat sa intrebi de probe si modul de desfasurare a acestora!

Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns: