| Ćřęøےίиąą a întrebat:

Urgent! sad usb meu mergea inainte iar acum cand bag mufa in telefon nu mai merge imi arata ca e bagat in calculator ca tot e bine dar nu imi arata sa deschid floderul ala stiti la ke ma refer si nu stiu ce are cum as putea rezolva?
fundita! multumesc!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asigurate sa ai insertata bine cartela micro sd probabil nu o detecteaza ori cablul de date e deteriorat, exista alta metoda sa bagi cardul micro sd in pc (prin ranura de lectura a cartelelor) care o au noile pc-uri.

| Ćřęøےίиąą explică:

Fata meahappy "Ioana11" stiu ce am in calc asea ca ciocu mic si joc de glesnewinking daca nu sti

| Victoria_8725 a răspuns:

Intraa in my computer
Si cauta prin folderele alea.laughing)

| Victoria_8725 a răspuns:

Wsm.incercam numha sa te ajut da mnoh.oh go on-