| andree_5411 a întrebat:

URGENT VA ROG.Am facut sex cu prietenul meu si nu am folosit prezervativ.Asta s-a intamplat pe 2 iunie.Menstruatia ultima data mi-a venit pe 10 mai.deci ar fi trebuit sa imi vina cam pe 11-12 iunie.si nu a venit de atunci[10 mai] pana in prezent.Am facut 4 teste de sarcina, si au iesit negative.nu prezint nici un simptom ca sa fiu insarcinata cu exceptia faptului ca imi intarzie menstruatia.sunt super ok.In ultimul timp am fost stresata cu examenele de la scoala si asa...am si slabit...am citit ca si astea sunt cauzele intarzierii menstruatiei. dar chiar atat de mult? o luna si 2 saptamani? ce credeti ca am:-s.va rog. dati-mi un sfat! MULTUMESC.

3 răspunsuri:
| andree_5411 explică:

Am 15 ani, dOoLcShe.

| Crivi a răspuns:

Ooo ai 15ani? si o faci fara prez...te duci la un control e simplu...dar nu pot sa inteleg.anticonceptionala poti sa iei GRATIS, el preze la fel si tot nu te\va protejezihappy oare ce zici? mie nu mi se poate intampla si gata?

| dOoLcShe a răspuns:

Buna:*daca ai facut 4 teste de sarcina si toate ti'au iesith negativestraight face inseamna ca nu esti insarcinatahappymenstruatia nu ti'a venit din cauza stresului dar mai sigur vorbeste cu parinti tai si du-te la un control adica sa vezi daca esti insarcinatalaughing.dar trebuia sa mentionezi si varstahappy[fundita? plizzzzz]