| Avril:x a întrebat:

URGENT!sad Va rog sa imi raspundeti si mie la intrebare daca stiti...Am un MP3 Watson si nu stiu de ce nu mi se conecteaza...il am de ceva timp si stiu sa il folosesc... dar acum nu mai imi apare la PC conectarea...Va rog sa ma ajutati!crying URGENT!

3 răspunsuri:
| LiLlYAnNe a răspuns:

Vezi ce este daca tot este curat, daca nu e murdarie sau daca nu e defect pe undeva.Vezi si daca raspunsurile sunt pozitive inseamna ca pur si simplu nu mai merge,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai încercat alt port USB? Alt calculator? Alt cablu de date? Mufele sunt curate? Dacă răspunsul e "da" la toate întrebările, atunci du-l la garanție/service (deși, mai bine îți iei altul).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A. incearca la alt pc
b.incearca in alt slot usb
c. mai ai garantia?
d. sigur ai un prieten... http://www.youtube.com/watch?v=yu71YSu52YI este explicat aici :)...