| Impulsalex a întrebat:

Salut.
Am o boxa portabilă de la Logitech (UE Mega BOOM), nu stiu cum sa dezactivez conectarea la ea in timp ce e conectat alt telefon (daca are) sau sa ii sterg pe cei care s-au imperechiat cu ea. Ca se conectează prietenii mei la ea in timp ce o folosesc si e enervant.
Va multumesc mult daca stiti, poate cei care o mai avut problema asta stiu.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pui langa el telefonul tau si dai "conectare".
Difuzorul se conecteaza la semnalul mai puternic, adica de care este mai aproape.

| Impulsalex explică (pentru Bula):

Nu merge, telefonul e lângă dar tot se poate conecta alt cineva
Metodele astea le-am incercat si eu

| Bula a răspuns (pentru Impulsalex):

N-ai decat sa folosesti conexiune bluetooth protejata.
Insa boxa ta nu este capabila de asa ceva, "sta de vorba" cu orice dispozitiv care-i apare in jur, "mai puternic".