| DonshoaraCareTeOmoara a întrebat:

Urgent! Vreau sa-mi fac coada si urechi de pisica! Si nu din material special, din ce as putea sa-mi fac? sad Poate imi aratati niste poze sau niste explicatii.

Răspuns Câştigător
| diduliciii a răspuns:

Poti sa-ti faci urechile din hartie sau plastic si coada dintr-un tub big grin si la capatul tubului sa-ti pui un smoc de blana [vata on the phone, dintr-un sul de hartie sau dintr-un material [o bluza, o fusta mai veche] si sa o vopsesti cu acuarele! Sper ca te-am ajutat love struck.

1 răspuns:
| Liniuta a răspuns:

Urechile le poti face din carton si le invelesti cu catifea(sau acel material pufos care nu stiu cum se numeste thinking ), iar coada din vata si o inmraci tot cu acel material.