| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Urgent crying vreau sa uit un baiat, si nu stiu cum crying broken heart ajutor sad

Răspuns Câştigător
| Roby_2040 a răspuns:

Incearca sa nu te my gandesti.stiu ca e greu pentru ca stiu fooarte bine cum e.incearca sa iti gasesti pe altcineva si sa nu ii mai acorzi deloc atentie... sa para ca nu iti pasa.si sigur nu ii va pica bine. si cand vrei sa te simti my bine asculta melodii gen :laura stoica-nu-i nimic
madalina manole-nici nu mai cred ca te-am iubit sau cine esti tu de tot ma faci sa plang

andreea balan-evadez/eroare/aparente

ai grija de tine:* funda?happy

3 răspunsuri:
| Roberto a răspuns:

Fa ce iti place tie.Iesi in oras cunoaste lume noua fa-ti prieteni si cauta alt baiat.

| bombonika18 a răspuns:

Pentru a uita un baiat trebuie sa gasesti altu nu o sa fie greu deloc mergi la o petrecere,in parc, la mare, pe strand si incepi flirtatu crede-ma o sa uiti de el fff repede fara sa-ti dai seamahappy

| rezoitsa a răspuns:

In primul rand nu vii aici sa te plangi la persoane necunoscute. Mai bine du-te la prietenii tai