| SamSon a întrebat:

URGENT! vreau si eu link-ul pe care trebuie sa dau click pentru. a inchide contul pe facebook! am cautat pe internet dar mie setarile de confidentialitate nu imi arata lfl ca la ceilalti.adica nu gasesc butonul de inchidere cont.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inta in "Contul meu" si "Setarile contului" apoi "Dezactiveaza cont".

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai dreptate. Am uitat ceva. Dupa ce intri in setarile contului in stanga ai o emblema galbena si scrie securitate. Intra acolo si vei gasi Dezactiveaza contul.

| SamSon explică:

Nu gasesc acest Dezactiveaza contul!