| flow_3204 a întrebat:

Urgent

Vreau si eu niste statusuri gen:am trecut peste, ramai cu ea, indiferenta, mai multe, cine imi da cele mai noi originale si multe primeste fundita
si nu de alea care le gasesti pe toate swite-urile...va rog frumos multumesclove struck

4 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Originale ar fi daca le-ai compune chiar tu...

O zi faina!

| bby a răspuns:

Si iti multumesc ca m'ai facut sa vad ca nu esti ce'mi doresc.

| dragalasa a răspuns:

(9 Aprilie 2011 15:57 )
Lylush a răspuns:
M`ai `văzut `în aℓb `şi`mi ` stătea` bine `. Căci ` aℓbuℓ` e`` cuℓσarea` uηui` înger` ca miηe`[:
De azi iti spun pa'pa ramai scumpule cu ea
"Poate ca vrei sa ma ranesti,sa ma distrugi. poate ca vei reusi,poate ca ai reujit deja...dar asta nu conteaza,stiu ca te-am iubit, ca te voi iubi, si asta nu tine de tine"
*Cel mai dureros lucru pe care un baiat il poate face este sa lase o fata sa se arunce in iubire cand el nu are intentia sa o prinda.

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

M`ai parasit pentru ea.chiar crezi ca imi pasa? raised eyebrows Du-te cu ea.e doar o alta zdreanta oh go on

Te vad pe strada de mana cu ea dar nu`mi mai pasa ai fost doar o alta experienta proasta din viata mea:*

Nu te mai strofoca sa ma faci geloasa cu ea talk to the hand Deja nu m`ai imi pasa sper ca ti-ai dat seama ca ai fost doar o etapa proasta:* in viata mea love struck

Viata merge inainte chiar si fara tine:* Nu esti nici primul nici ultimul baiat ce nu mai e pentru mine.:*

( sunt facute de mine pe moment.nu`s chiar grozave da` sper sa-ti placa :* )