| MissMarina a întrebat:

Heii TPU. Imi puteti da si mie niste statusuri de indiferenta si de orgoliu. Sau orice statusuri compuse de voi. Sa nu fie de pe toate site`urile pentru ca de alea m-am plictisit. Celor mai originale dau funda!

Răspuns Câştigător
| boylivgume a răspuns:

Te iubesc doar daca ai masina. daca nu 'I'm busy'!

10 răspunsuri:
| boylivgume a răspuns:

Iubirea este ceea ce ii face pe oameni fericiti, dar pentru mine nu este decat un joc.
Propria creatie!

| boylivgume a răspuns:

Prietenii falsi iti sunt dati ca sa profiti de ei, iar eu ma bucur din plin asta! devil)

| boylivgume a răspuns:

Prietenii falsi iti sunt dati pentru a profita de ei, iar eu ma bucur din plin de asta! devil)

| Wongraven a răspuns:

Haha! Esti atat de indiferenta de acel lucru incat iti pasa atat de mult ca sa pui asta la status. Ce ipocrizie...

| MissMarina explică (pentru Wongraven):

Pun ce vreau la status, care e problema ta? Daca nu-ti convine pleaca! happy

| MissMarina explică (pentru Wongraven):

Pun ce vreau la status. Nu e treaba ta. Daca nu-ti convine poti sa pleci!

| Wongraven a răspuns (pentru MissMarina):

Ba e din moment ce o cretina ca tine pune o laba de intrebare ca asta. Trebuia sa precizezi: ''Wongraven, sa nu raspunzi la intrebarea mea (pupincurista)! ''