| flow_3204 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri gen:am trecut peste, ramai cu ea, indiferenta, mai multe, cine imi da cele mai noi originale si multe primeste fundita

si nu de alea care le gasesti pe toate swite-urile...va rog frumos multumesc

Răspuns Câştigător
| anne_7905 a răspuns:

-Desi traim in alb negru, Nu ne impiedica nimeni sa visam in culori...
-Ma port ca un copil.si stiu ca nu e binee. Iar cand este binee.e ceva ce nu-mi convinee! whistling.
-. Planteaza un cuvant de iubire adanc in inima unui om. hraneste'l cu un zambet si o rugaciune. si priveste ce se intampla... I LOVE YOU!
-ღஜ♥ Voi invatsa sa traiesc fara tine ♥ Si o sa ma gandesc de acum mai mult la minewinking ♥ Tu apartsii acum de timpul trecut ♥ Vreau sa te uit. ♥ ™ ღஜ
-:* °•.; x. aι sι tu o prєfєrata! smug cє'a maι dulcє fιguranta. sι la toatє'aι rєnunta. pєntru ιnιmιoara mєa love struck.; x.•°
-Stay cuminte fata meawinkingNu te mai ambala asa =p~ Si ce daca te-a iubit?laughingTot la mine a venitwinkingSi ce crezi?=p~ Nu l`am primitlaughingFace parte din trecutwinking Acum imi doresc mai mult:X
-Ai un corp de ma omoara, Cum te mistii ma bagii in boala.Toti baietii dupa tine zbiaraa.Ai cu ce esti CRIMINALA :X
-Te LaS Sa Fi VaGaBonT Nu Numay BaIaT Da CaSa Sa DuCeM AmPreUna O Viata FruMoaSa DaCa Ash Vrea te-as SchImBa Dar Am NeVoiE De Un VaGaBonT In Vyasta mea
♥۩۞۩๑♥Cånd spui (Cumtecheama)` love struck Spuii dullceatså =p~. Spuii cu zåmbetu` p fatså. Cevaa dullce si frumosss si cell mai delicios devil love struck ♥۩۞۩๑♥
- Baiii` neBunulee care eSty. iaa jUramiii ca ma iUbestyy... jUramii p maycuTsaa taa saa nu ai paRtee d eaa... daca eO nu`s viatSaa ta
Astea sunt cateva care mi le-am pus si eu.sau care urmeaza sa mi le pun. oricum le am in word
sper sa te ajute ...pwpici

3 răspunsuri:
| Daaaaaaaaaaaanielaaaa a răspuns:

Imi ridic capul de jos! Gata! Punct...​O iau de la capat fara tine in viata mea...mai facut sa sufar prea mult! incearca sa ma uiti cum fac si eu! si de cei ce ne-au indeparatat voi avea eu grija! te-am pupat din mers baiatu! daca crezi ca voi ramane doar la tine te inseli amarnic! nu ma voi umili niciodata in viata mea! mai avut nu mai pretuit! nu am ce sa-ti fac!:*love struckdevil

| Daaaaaaaaaaaanielaaaa a răspuns:

Primesc funditabig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin grabeste-te sa desemnezi castigatorulbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| bubulik a răspuns:

Increderea in mine insumi m-a facut sa trec peste tot, ramai cu ea pe mine nu ma va durea indiferenta ta stiu te-ai indragostit la vrajeala dar tu pe mine nu o sa ma uiti pentru ca eu chiar team iubit, Saruturile mele pasionale nu le vei uita cu siguranta Dar ea ce-ti poate da. Nimic din ce am putut sa-ti ofer eu