| Ella_1621 a întrebat:

Urgent!
Vreau si eu niste texte, statusuri etc. pentru baietii care au lasat o fata pentru alta.
FUNDA!big grin

1 răspuns:
| Andrreachiriac a răspuns:

Dintre toate statusurile de mai sus el o sa creada ca iti pasa f mult si ca te doare si daca nu tine la tine, ca esti o proasta sentimentala. Pune ''sunt si altii mai buni decat tine'' sau ceva de genu ( daca nu mai vrei sa fi cu el). nu prea cred ca exista vreun status care sal atinga la inima. de fapt pentru majoritatea baietilor nu exitsa, dar totusi iti voi da catevabig grin

Cand te uiti la poza mea, sa te doara inima, dar a fost alegerea ta asa ca ramai cu t@rfa ta.

Iubeste-o, nu`mi pasa! Pastreaz`o de tot...iar pe mine, priveste-ma si linge'te pe bot.

1.Ce fac eu, stii doar tu! Ce face ea, stie tot orasu! ( in caz de o crezi pe aia o tarfa)
2.Adio puisorul meu, nu mai sunt cu tine, iubeste tu pe cine vrei, si uita-ma pe mine.3.Ca Tine Intr`o Zi Vad 10... Stylu' Taw Ma Lasa Rece.Nu Esti Primu Care Incearca Cu Vrajeala Sa ma Faca.Din Grupu Pustoaicelor Tu Te`ai Dat La Sefa Lor...( ceva mai ironic:X)

Cand ingerii vor blestema pamantul, diavolii se vor inchina si muntii se vor muta din loc, atunci eu te voi uita...Tzine atat minte...:X

Stii bine
Caci o portsi in inima tha[.

Daca inima te lasa la mine sa te gandesti trimite-mi macar un msg ca sa vad ca ma iubesti.[:XXX:]

Vreau sa te vad cum cazi tipand cu toata gura, iar eu de la balcon iti fac adio cu mana

Regret ca esti departe / si nu te pot vedea / dar te am mereu aproape / in inimiora mea…

Da si ce daca te.am pierdut.am pierdut in viata si mai mult.eu nu stiu cine te credeai.stiu doar ca nu prea ma meritaiwinking:X

A doua zi i-am zis ca mii s` rupe d` amandoi, v-as lasa cu fire de`nalta tensiune`n mana, atunci cand cad ploi!

Eu nu vreauu sa-ti lasi c***a pentru ochii mei, nici prietenii tai. Viata merge inainte orice s`ar intampla, ai grij` de vagaboanta ta

Vreauu sa-ti mai spun 0 data "t`iubesc" desi stiu ca tot eu m` ranesc

acum poti s`plangi, poti s` faci orice ca eu nu te mai vreauu deloc sh tuu stii de ce. Sh nici nu-nteleg ce naibii spui tuu acolo, oricum decat s` fiuu cu tine, mai bine solo

mi-a placut istoria insa nu vreauu s-o repet. Nuu m` invart in cerc, imi place s` merg drept

Vreauu s` nu te bag in seama, s` te ignor, dar nu pot! e ca sh cum i`as spune inimii mele: "Nu mai bate! Stop!