| anne1 a întrebat:

Urgent xD. Deci vreau si eu sa stiu cum pot face o poza mai clara thinking. pe photoscape sau pe orice alt progam.Am inteles ca se poate si in photoscape dar nu stiu cum. Fundita. ( scuzati categoria dar e cea mai vizionata.

Răspuns Câştigător
| vardolnicusor a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat instalat Uite iti dau eu un link de unde il poti folosi online : http://pixlr.com/editor/

3 răspunsuri:
| vardolnicusor a răspuns:

Pai cu photoshop. Dar sa stii ca e foarte complicat.

| anne1 explică (pentru vardolnicusor):

Alt program in afara de photoshop? + ca am incercat sa il instalez si nu a mers.

| Radu_Laurentiu_1993 a răspuns:

Vardolnicusor Cum lucez cu programul asta? ceva dteali te rog