| Aןןє a întrebat:

Urgenţă! am 2 majorate. ceva dei de cadou pentru băieţi? big grin

5 răspunsuri:
| nicolici a răspuns:

Parfum, o esarfa dragutalove struck, un tricou personalizat, o bratara, sapca cu echipa preferata, un breloc, o vesta, o minge de fotbal, o curea stilata, manusi din piele, o sticla de vin,

| Aןןє explică:

Nu prea ştiu eu mărimea la pantofi, sau la cămaşă, tricou etc.

| Shagrat a răspuns:

Poate niste parfumuri de firma, un ceas, o cravata, poate o palarie mai " cool ", poate niste pantofi, sunt multe chestii, o bratara, un lantzisor etc. Sper ca te-am ajutat, funda?

| SonnyMarian a răspuns:

Eu as zice ca un ceas...nu prea scump dar elegant ar fi frumos big grin laughing

| Maly80 a răspuns:

Parfum...sau poate o camasa!