| aaasss a întrebat:

URGENTT! Cum instalez net framework 4.0? Trebuie sa ma deconectez de la net ca sal pot instala? sau ce net framework imi trebuie ca sa nu-mi mai dea eroare aia atunci cand intru in jocuri? (cu 3d graphics)? FUNDA + VOTTT

1 răspuns:
| Snk01 a răspuns:

Vezi la cat ai setat acceleratorul 3d ( du-l pana la capat si vezi daca merge ). Net framework il downloadezi si il instalezi ca pe un program obisnuit dar trebuie sa fi avut net framework 3.5 ca sa treaca de la unul la altul.