| Ramona_Ramo_1905 a întrebat:

Urmeaza ziua mea de nastere in care implinesc 12 ani si nu stiu cum sa mi-o sarbatoresc. Pueti sa ma ajutati un pic? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| RespiraSiInspira a răspuns:

Facand ce iti place. Daca iti place sa iesi cu prietenii, iesi cu prietenii. Daca iti place sa dormi, dormi.E ziua ta nu a celorlalti happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Aceasta zi o poti serba numai cu ajutorul parintilor si sub indrumarea lor.
La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai si tu petrecere cu animatoare si girafe. laughing

glumesc, cred ca o iesire cu prietenii e suficient.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți da o petrecere (acasă sau la un local) împreună cu colegii sau prietenii apropiați și câteva rude. Dacă vrei să fie oameni implicați.
Dacă nu, consideri ziua ca fiind una normală. Eventual îți cumperi o prăjitură.

| rockandroll999 a răspuns:

Buna. ok, deci ai 12 ani..clar cluburile nu sunt de tine,poti iesi cu prietenii la o plimbare sau pur si simplu ii poti chema la tine acasa ii servesti cu un suc,tort, ceva acolo si e ok, iti poti pune muzica, un film, te descurci
winking La multi ani!