| anonim_4396 a întrebat:

V-ar place sa faceti si balet si pian?

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu prea stiu.Cu pianul, sincer, am incercat la un prieten si mi-am prins degetele intre clape laughing
cu baletul, cred ca asi cadea laughing
eu una imi doresc sa cant la chitara electrica, iar ca dans, dansurile internationale, cum ar fi cele grecesti, spaniole, etc.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Eu am facut balet anul trecut, si cant la pian, chitara si flaut. Acum fac dans modern, dar prin miscarile de la dansul modern in partile lente facem miscari de balet.
Bye*Bye

| Lluvia a răspuns:

Eu am vrut sa iau lectii de pian dar timpul nu prea imi permite...sh asa sunt destul de ocupata cu scoala si chestiile astea, deci nu as avea timp
cu toate ca mi-as dori sa invat sa cant la pian sau la chitara
poate in viitoul apropiat voi reusi day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da mi-ar place