| anonim_4396 a întrebat:

Pian si balet, ati face asta?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu

| Amy a răspuns:

Buna! Desigur ca mi-ar placea foarte mult sa stiu sa cant la pian sau sa fac balet...Mi-as fi dorit sa fiu data de mica la scoli de specialitate.este o foarte mar oportunitate.

| AnneMarri a răspuns:

Da, de ce nu?

| Alyra a răspuns:

Da,chiar aş face asta. Dar din păcate am deja 15 ani şi la balet nu mă mai pot înscrie. Să cânt la pian? Pianul este instrumenul meu preferat şi chiar mi-ar plăcea să am unul acasă şi să cânt la el. Mi se spune adesea că am degete de pianistă.
Dar tu ai face astea?

| Danyel a răspuns:

Cred ca da.

| VeVe_6606 a răspuns:

Doar pian, nu si balet.