| DeliaCute a întrebat:

V-ar plăcea de o fată cu aparat dentar?

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da, de ce nu?

| William a răspuns:

Da, pentru ca nu o sa il poarte toata viata.

| ThePowerlifter a răspuns:

Nu conteaza asta neaparat, poate fi foarte atragatoare si cu aparat dentar. Te numeri printre ele?

| Lawliet14 a răspuns:

Da' bineinteles!

| DryIce a răspuns:

Daca e frumusica da. Mai ales daca o cheama si Delia si e si Cute

| DeliaCute explică (pentru DryIce):

Nu stiu pe cine cheama Delia, dar pe mine cu siguranta nu, asta e doar nickname-ullaughing)

| DryIce a răspuns (pentru DeliaCute):

Nici pe mine nu ma cheama DryIce asta e doar un nickname laughing alta intrebare mai ai? iti raspundem cu placere happy

| DeliaCute explică (pentru DryIce):

Multumesc frumos, momentan nu happy. Esti fata sau baiat?laughing

| 200312 a răspuns:

Sa nu uiti niciodata ca esti speciala asa cum esti, plus ca aparatul dentar e foarte la moda acum, chiar si eu trebuie sa imi pun si de abia astept happy iti zic refrenul de la una din melodiile mele preferate sa incheilaughing) "vrei sa fi original? Nu mai imita! Si daca esti original, nu te limita! Originalitatea este darul de la zei, pentru toti cei care au tupeu sa fie ei" ~Macanache
Nu uita asta! :*

| sprigg a răspuns:

Da, de ce nu?