| Insurgent a întrebat:

V'as ruga sa va obositi sa'mi raspundeti la intrebare asta happy
deci sa zicem ca avem o trupa...sh cantam rock, dar nu avem sponsor. Sponsorul nostru poate fi sh unul care canta alfel de gen muzical? [populara] sau trebuie sa cante tot rock?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu, in niciun caz, puteti sa aveti ca sponsor si o scoala!

bye-bye

| lolly_3072 a răspuns:

Da poate fi pentru ca poate sa va d ea sfaturi despre o goraza de chestii.adica muzica orice gen ar fi ea se canta la felsmug
pup, lolysmug
p. s:poate trimiti si mie pe privat niste demo sau melsmug

| IndescribableChild a răspuns:

Nup. Sponsorul poate fi si o firma de pantaloni.
Exemlu real: Blaxy Girl sunt sponsorizate de un manelist. (Costi Ionita).
xoxo, IndescribableChild