| ioannaa a întrebat:

Cum pot debloca pozele de pe hi5? Am incercat multe dar nu se deblocheaza! V'as ruga sa'mi spuneti!

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

thinking probabil le ai setate pentru amici, la asta cred ca te referi.Pai intri pe >>Profilul meu>>Vizualizeaza fotografii>>Gestionare fotografii>>Editeaza album>>iar aici iti apare sa bifezi: Cine poate vizualiza albumul? si bifezi >Toţi utilizatorii /sau doar prieteni >Dai continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am blocat si nu am gasit solutia pana acum geo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Firefox browser: Choose Tools, then Options, then Content. Then click the Exceptions button next to Load Images Automatically. Remove photos.hi5.com from the block list by choosing "Remove site." Save your change. You should now be able to view photos on hi5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pihiu...eu am reusit! multumesc lucy

| salampesistem a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.
adica. multe poze si de pe hi5 meu si de pe hi5 altora.multe poze sunt albestraight face si nu le vad...

| Lucy_5519 a răspuns:

Browser-ul Firefox: alegeti Tools, apoi Opţiuni, apoi conţinut. Apoi faceţi clic pe butonul Excepţii de lângă Imagini încărca automat. photos.hi5.com Scoateţi din lista de bloc alegând "site-ul Eliminaţi." Salvaţi modificările. Tu ar trebui să ai acum posibilitatea de a vizualiza fotografiile pe hi5!(varianta in romana)raspunsul in engleza e dat tot de mine dar nu aveam cont, eeeee acum am si eu conthappy...la mine a mers, sper sa va fie si voua de folos!