| bosskarma a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi fac o trupa sau ma-rog ceva de genul am 12 ani si cant la orga de 1-2 ani dar am si voce si caut sa gasesc pe cineva sa pot canta cu el sau cu ei sa ne facem ceva gen o trupa sa cantam la scoala la noi poate compunem ceva si poate poate ne aude cineva si ii place ce facem si ne gasim un sponsor dar sa se stie nu cant MANELE; ROCK sau ceva gen astea cant populare si street adica puya guess who crbl sper sa va placa idea mea si sa imi raspundeti daca sunteti de acord ma puteti cauta la idul c_cioroyu@yahoo.com sau la telefon 0764026954 si apropo sa nu ziceti ca nu v-am spus sunt din constanta si ma cheama Cioroiu Cristian Alin

1 răspuns:
| Rakanishuu a răspuns:

Esti micut... poate cand mai cresti. :3 In plus este greu si pentru persoane mature sa-si gaseasca trupa, daramite pentru un copil. happy Nu vreau sa te descurajez sau ceva de genul. In orice caz bafta!