| zen1991 a întrebat:

V-ati dori sa faceti ceva nebunesc, ceva de implica multa adrenalina si ce anume? big grin Eu unul as dori, desi pare imposibil pentru mine, sa urc pe Everest! happy

2 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Păi da, dar atâta timp cât nu-mi periclitează siguranța.
Vara asta am trăit niște senzații extreme, deci sunt să spunem obișnuit cu asta! big grin
Dar nici chiar Everest, îmi e bine acolo unde e cald!
Succes!

| Snowfall a răspuns:

Da, as vrea sa fac unele lucruri care poate par nebunesti pentru alti oameni, cel mai mult as vrea sa merg pe luna, sau cel putin in spatiu dar si sa sar cu parasuta, sa fac bungee jumping, sa fac scufundari in ocean si multe altele dar nu imi vin acum in minte happy