| mada_6524 a întrebat:

V-ati indragostit vreodata de cineva fara sa vedeti acea persoana, prin intermediul cuvintelor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi s-a intamplat:X
nu neaparat indragostita dar sa-mi placa cum vorbeste.depinde ce inteleg unii prin dragoste.personalitate...mai multe

7 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Da pe mess am vb cu un baiat fara sa vad poze, video nimic si cand ne am inalnit era la fel vb frumos era si dragut

caramela
| caramela a răspuns:

Nu am avut timp ca ma si luata de nevasta laughinglaughing

April
| April a răspuns:

Sigur; de cand am "vorbit "prima oara cu el, m-am indragostit de Eminescu...

| Plague a răspuns:

Depinde ce intelegi prin "dragoste". Mie mi-a placut de cateva fete - ca personalitate si fel de gandire - fara sa le vad, dar nu pot zice ca m-am indragostit de ele, doar ca imi sunt simpatice... Sa te indragostesti cu adevarat de cineva cu care nu ai avut nici macar o intalnire, sa nu il/o vezi, doar sa va scrieti, nu cred ca ai cum, doar intr-un mod superficial.

| Bulinaaaaa a răspuns:

Nuuulaughing

| fetitsa3 a răspuns:

Dalaughing eu...eram mai mica si mai tampitahee hee
cand am vazut persoana mi s-a facut rauhappy

| BlessDrew a răspuns:

Sincer.nu mi s-a intamplat pana acum, dar cred ca as putea sa fiu in situatia asta.