| anonim_4396 a întrebat:

V-ati mutat vreodata in timpul liceului la un alt liceu?big grin Cum a fost schimbarea? V-ati acomodat repede? Regretati alegerea facuta?

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Chiar deloc, pana la urma faci ce vrei, daca tie iti place mai mult la alt liceu te duci, mai ales ca vei cunoaste alti colegi noi si iti va fi mai bine.

| mAlexandra a răspuns:

Deloc happy Mie una mi-a venit mult mai bine. Am putut sa`mi schimb comportamentul. sa nu mai fiu timida si mutarea la un alt liceu chiar m`a ajutat big grin Mie nu`mi pare rau de alegerea pe care am facut`o. Acum depinde de tine.
P.S. La mine nu a fost o schimbare oarecare. a fost schimbare de liceu Romania-Grecia happy Si n`am regretat deloc; P