| anonim_4396 a întrebat:

S-a mai mutat cineva in alt liceu? alta clasa...cum a fost? v-ati acomodat ca fiind noi?

13 răspunsuri:
| Naяutσ a răspuns:

Da, trec la liceu in clasa a9a, cred ca o sa ma acomodez repede, daca esti prietenos si fara '' fite '' iti faci prieteni imediat!

Tu?

| Gαηαmα a răspuns (pentru Naяutσ):

Pai eu ma refeream la mutarea de la un liceu la altul big grin, eu trec in clasa a11a.

| Naяutσ a răspuns (pentru Gαηαmα):

Si te muti la alt liceu? puppy dog eyes

| Gαηαmα a răspuns (pentru Naяutσ):

Cred...

| Naяutσ a răspuns (pentru Gαηαmα):

Pai daca o sa te muti, iti urez bafta, sper sa te acomodezi repede si sa iei numai note bune! happy

| Gαηαmα a răspuns (pentru Naяutσ):

Multumesc happy La fel, note bune! Mai ales ca acum intri la liceu, trebuie sa ai grija si daca inveti de la inceput e bine happy

| RockNbeer a răspuns:

Niciodata nu m-am acomodat, oamenii au fost nevoiti sa se acomodeze cu mine.

| Gαηαmα a răspuns (pentru RockNbeer):

Hmm thinking

| RockNbeer a răspuns (pentru Gαηαmα):

O traducere primesc?

| Gαηαmα a răspuns (pentru RockNbeer):

laughing Pai as fi vrut mai multe detalii ca nu intelegeam.Asta daca doresti, desigur.

| RockNbeer a răspuns (pentru Gαηαmα):

Detalii?
Treaba-i foarte simpla, nu caut sa ma adaptez/acomodez intr-un anume mediu, fie ca-i liceu, loc de munca...etc,daca ma accepta, bine, daca nu, cel putin in cazurile astea 2 n-au cum sa scape de mine laughing
N-am incercat niciodata sa fiu pe placul altora doar pentru a fi acceptat, daca la asta te refereai cand spuneai "acomodat"

| Gαηαmα a răspuns (pentru RockNbeer):

A big grin laughing pai nu, e bine cum esti tu, nu m-am referit sa fac pe placul celorlalti sau...doar am vrut sa vad pareri big grin

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Nu știu, acum trec a9-a în alt liceu și din fericire în aceeași clasă cu mine a intrat cel mai bun prieten și doi colegi.