| Caluțcucorn a întrebat:

V-ati pregatit pentru " apocalipsa " de maine?

11 răspunsuri:
| mariamarybu a răspuns:

Am langa mine popcornul si Cola... Da, cred ca m-a pregatit foarte bine pentru " Apocalipsa" big grin

| positivity a răspuns:

Desigur că m-am pregătit! *sarcasm*
De-abia aștept să treacă de ora 00.

| Vreoproblema a răspuns:

Da,stau treaza acum pentru a dormi in timpul apocalipsei...

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Prieteni,luati-va si lap-top-urile in adaposturi, ca altfel va,, papa,, nenea tricoul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai nu ce o sa ma fac? Daca mor flamanda? Sau insetata? Sau nu se va intampla nimic.

| HellGirl666 a răspuns:

De ce aș face-o? E o prostie!

| vampir004 a răspuns:

N-am vazut asa ceva niciodata, nu exista niciun sfarsit al lumii e doar o chestie casa sperie lumea

| Stella17 a răspuns:

''Da, foarte bine m-am pregatit''

| geocarul a răspuns:

Mam pregatit mi-am luat o cafea si gata daca vine asta e o astept

| MikulAjutor a răspuns:

Nurolling on the floor))))))))))))) cred ca ar trebui sa ma duc la biserica sa ma spovedescrolling on the floor))))daca tot vine sfarsitu sa am sufletu curatrolling on the floor)))))

| PIRATES a răspuns:

Maine,sincer demult nu am mers cu sania, macar acum in ultimul moment s-o fac!big grin puppy dog eyes