| Myssteriusthanlife a întrebat:

Buna TPU va fi maine apocalipsa?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, asa cum eu voi fi presedintele Romaniei.

| AnneMarri a răspuns:

Eu una nu cred în prostiile astea. oh go on
Sfârşitul lumii va veni când va decide Dumnezeu, nu toţi troglodiţii care se cred „mari ghicitori".

| DaNiElA_8352 a răspuns:

0fff
Nu mai credeti toate prostiile astea ca nu stie nimeni ce se va intampla sau cand asa ca ...hai sa nu mai credem tot ce auzim de la uni sau de la alti ca nu ne face bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred... ar fi foarte tare dar totusi nu cred sunt doar niste prostii...de abia astept laughing

| SimpleGirl408 a răspuns:

Hai sa omoram mosu' asta ca deja ma enerveaza! Are 90 si ceva de ani! Cine il mai crede? Sa vadeti de nu va mai prezice ceva tampenii si prin 2012-2014! Mai bine scapam de el! E cel mai sigur!