| anonim_4396 a întrebat:

V-ati saturat de filmul Home alone sau e bun in fiecare an?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

În fiecare zi e bun. big grin

11 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

E bine venit in fiecare an, in casele noastre. Anul asta nu l-am urmarit I don't want to see.
*-*

| IsabelaIssa a răspuns:

E frumos. Toate filmele de Craciun imi plac, chiar daca le vad tot pe alea, cum imi place si filmul cu Iisus de Paste. happy Nu ma satur niciodata de ele.

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Păi, filmul e bun happy. Mai râdem şi noi puţinn laughing, love struck
Baftă!

| Maomau a răspuns:

M-am saturat ca il arata in fiecare an pe toate posturile TV!
Si ce e prea mult, e prea mult!

Răspuns utilizator avertizat
| FreakyChucky a răspuns:

Chiar acum este Home alone 3...il savurez de fiecare data cand il vad big grin

| susanumarian a răspuns:

Ma uit in fiecare an

| maly00 a răspuns:

Mie nu imi placea pana acum, sambata m-am uitat la partea a II-a si nu m-am putut abtine sa nu ma uit pe net la prima parte...cred ca ma uit si la a III-a

| AnonymousV a răspuns:

Home alone 2! In fiecare an e bun.

| AmaliaM a răspuns:

Păi l-am văzut de 5 ori şi nu mai are acelaşi efect.

| hello1234 a răspuns:

In fiecare an ma uit la el cu placere. Mai mult imi plac primele 2 parti in care joaca macauly culkin si cei 2 hoti... parca celelalte filme nu au acelasi farmec fara eiwinking