| anonim_4396 a întrebat:

V-au obligat parintii sa faceti ceva sport anume sau alt gen de activitate, muzica, pian, balet, etc?

Răspuns Câştigător
| publicname a răspuns:

Pian, pentru ca de multe generatii se canta la pian in fam mea si au tinut sa cant si eu, atunci nu mi-a placut f mult, dar acum chiar le sunt recunoscator ca m-au invatat si macar am ce face cand ma plictisesc prin casa laughing

12 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Nu, dar acum imi dau seama ca era ok daca faceam si eu ceva extrascolar. Mi-ar fi placut sa stiu sa cant la chitara, iar acum timpul nu imi permite sa ma apuc de asa ceva si imi pare rau.

| MM a răspuns:

Obligat nu, dar m-au impins putin de la spate, m-au plimbat prin toate salile de sport sa aleg ce-mi place.Am incercat cate putin din toate, dar cel mai mult s-au lipit de mine volei-ul, handbal-ul si cursurile de dans.

| Gabry a răspuns:

Nu a fost nevoie sa fiu obligata! Am vrut asta de buna voie! Pana acum am fost la balet, dans, inot iar acum am vrut la actorie dar cursurile se tin cand sunt la scoala! broken heart

| Brotacelu a răspuns:

Nu

| ruxybelle a răspuns:

Nu love struck eu merg unde vreau big grin

| sam a răspuns:

Da... dans sportiv
am facut 3 ani si ceva, pana am mai crescut si mi-am dat seama ca imi place sa dansez altceva...
am continuat cu freestyle.nu ii invinovatesc nicicum! eu eram mica, ei au vazut ca imi place sa dansez si m'au inscris acolo, cand am zis ca nu imi place au zis ca o sa imi placa...
eh.:-J
pe tine? happy

| Alice_2134 a răspuns:

Nu... daca am facut vreo activitate, an facut-o din placere

| Slowmotioon a răspuns:

Sincer nu prea...desi tata este Muzicant de meserie canta la Acordeon. tare mult ar fi vrut sa il urmez in acest sens... dar eu m-am axat ft mult pe informatica. dar pina la urma nu as vrea sa il dezamagesc... timpul le va rezolva pe toate!

| Enaaa a răspuns:

Pe mine nu ma obliga, eu sunt aceea care vroiam sa merg la lectii de chitara, as vrea sa merg la scoala de engleza, poate chiar ma gindeam la inot happy dar inca nu sunt sigura, deocamdata sunt cu musica

| Sasha_3991 a răspuns:

Asta inseamna abuzare!

| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Niciodata.Eu fac multe dar imi plac.

| desenezinpastel a răspuns:

Niciodat si am facut chitara, balet, pictura, desen(inca fac...doar e profil)