| TeooSmilee a întrebat:

V reau si eu niste replici [nu injuraturi] sa le faci pe unele/unii sa`si tin gura =D!

fundoi :*.

Răspuns Câştigător
| Buuff a răspuns:

Vezi ca puti a prost rolling on the floor
thinking 9cand te intreaba dc te uiti la ei ca n-ai mai vazut vedete tu spune-le"nu n-am mai vazut prosti si de aia ma holbam la tine laughing)
eu cand fac misto de unii le spune"ia"i spus lu maicata ca esti gay. unii spun da si uni nu (tot iese ca sunt)laughing) nu prea stiu replici eu mai fac misto big grin

1 răspuns:
| ciprian_7143 a răspuns:

De regula nu repricile fac pe cineva sa isi tina gura! Cea mai tare arma in potriva acestora este indiferenta si sictirul pe care il arati, prin gesturi, acesta din urma neavand o durat mare de timp.