| Barbiie a întrebat:

Vreau si eu niste replici [nu injuraturi] sa le faci pe unele/unii sa`si tin gura =D!
fundoi :*

Răspuns Câştigător
| Bee123 a răspuns:

Ma bag si eu
-Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.
-Un om cu IQ-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.
-Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
-Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?
-Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.
-Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.
-Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?
-Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urata?
-Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept.
-Hai spune-ne tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde.
-Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...
-Stiu ca nu esti prostul nimanui... dar cineva o sa te adopte odata si odata.
-De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot.
-Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!
-Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt... pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi.
-Arati foarte bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata.
-Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?
-Prietenii tai vroiau sa faca ceva special de ziua ta... asa ca ne-am gandit sa te trimitem la culcare.
-Nu imi multumi ca te-am insultat, a fost o placere.
-Nu vreau sa te fac maimuta. De ce sa imi asum eu meritul pentru ceea ce ti-ai facut singur?
-As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde.
O zi fara Dvs. e ca o luna de concediu.

- Dvs. impodobiti fiecare camera dupa ce-ati plecat.

- Daca v-am jignit, am savurat-o.

- Dvs. reusiti sa faceti pe cineva sa aprecieze linistea.

- Fiecare trebuie sa existe, dar de ce tocmai Dvs?

- Se ivesc atatea ocazii de a face o impresie buna. Dvs. de ce nu reusiti?

- De ce nu mergem noi doi undeva unde poate fiecare sa fie de unu' singur?

- Stiu, nu sunteti asa de prost*censored*aratati, asta nu reuseste nimeni...

- Am avut o seara foarte placuta. N-a fost seara asta, dar nu ma vait.

- Am timp 10 minute. Spuneti-mi tot ce stiti...

- S-a descoperit un medicament impotriva crizelor Dvs?
sper ca ajung, funda?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

6 răspunsuri:
| OFetitsaRoz a răspuns:

"da cu praf de mers","pleaca mirosi a plictiseaa","sa-ti vad mersul de la spate","fa papuci""hai jet","gura sa te vad cum mergi"... SPER SA T AJUTE

| danteewerr a răspuns (pentru OFetitsaRoz):

Și dacă acea persoane iți va spune, imi pare rău dar nu am obiceiurile tale, tu ce faci atunci? ::laughing)) :*

| Wildie a răspuns:

Proasto,idioato, javro, etc- seman cu tine
Daca ai rasturnat ceva din greseala spune :
Ex: Fata de masa nu s-a uitat pe unde merge!
Eu asa fac...

| MirunaB a răspuns:

Preferata mea e: Hai sictir! [asa ii blochez pe toti]laughing

| Valentyno18 a răspuns:

Cauta pe site-ul http://www.aforisme.ro pe langa o portie buna de ras te alegi si cu niste replici foarte faine! p.s. eu stiu insulte si injuraturi mai mult :"> daca vrei lasi mesaj peprivat.:*