| NutellaIsMyDrug a întrebat:

Va bucurati ca incepe scoala maine(elevii I-XII)?

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru mine este o nouă și de muncă!
Pa, pa.

| Pau a răspuns:

Da, doar pentru ca o sa imi revad colegii, dar ma omoara gandul la teme, invatat si ascultat profesorii cum povestesc deale`lorlaughing... Dar trebuie sa ma bucur de tot timpul petrecut cu ei, pentru ca de la anul` o sa o luam fiecare pe cai diferite (sunt a 8-a)
Dar tu? :*

| iiSceneXX a răspuns:

Sincer as sta non-stop la scoala.
Dar doar in pauze... day dreaming
Vreau sa stau cu colegii si sa radem. Dar nu am chef de note. In utlimele zile de scoala, inainte de vacanta de vara, mergeam la scoala si dormeam sau ne jucam. Apoi aia e scoala frate day dreaming Nu tampeniile care ne obliga sa le invatam. Si nici 30% nu ne folosesc in viata oh go on. =]]

| Andreea_5313 a răspuns:

Sincer nu sad

| membrugirl2010 a răspuns:

Da si nu.laughing
iar, alte note, invatat, teste, teze...
ma rog... o pot lua ca mai e si distractiv.
70% nu 30% da.

| PandaCrusher a răspuns:

Sunt si parti pune si parti rele!
Deabea astept sa-mi vad colegii happy.
Dar chiar nu am chef de temeee :-&.

| BoboooBubuuu a răspuns:

Nu eu am prima ora ramana si profa e o scorpie.

| zapa1 a răspuns:

NU. Iar ma trezesc la o ora stabilita...note,teze...
Dar partea buna e ca daca incepe mai repede scoala se termina si mai repede
NUmar zilele pan la vacanta

| florina_8116 a răspuns:

Oarecum. dar cand ma gandesc ca incep iar cu olimpiadele si cu temele suplimentare simt ca innebunesc

| deniisa a răspuns:

Nu ma bucur deloc sad dar macar o ma reintalnesc cu colegii. :*

| NutellaIsMyDrug explică:

@Pau eu sunt clasa a 7a si ma bucur ca majoritatea ca incepe scoala doar pentru a-mi vedea colegii de clasa.Vacanta as mai fi vrut probabil am fi mers cu totii la patinoar si am mai fi depanat amintirilaughingbig grin Teme sicer nu mai vreau... poate asa la misto sa ne dea profesorii teme sa zica ca si-au facut treabaday dreaming
Merci pentru raspunsuri sa aveti un semetru cat mai usorbig grin

| carmeen06 a răspuns:

Da, oarecum

| upssss_4824 a răspuns:

Cu siguranta ...ca nu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul meu este pe jumate da si jumate nu pentru. ca e plicti fara scoala si e greu cu ea. ali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa...debea astept! straight face
Cum sa ne bucuram?laughing
Eu deja numar zilele pana la vacanta de Paste day dreaming big grinlaughing

| Andrreiiia a răspuns:

Stii cum?sad
Sa ma bucur ca... CE?straight face
Ca ma scol devreme, teste, teze, teme.crying.
Imi vine rau numai cand ma gendesc. rolling on the floor
Numar fiecare secunda pana la VACANTA DE VARA.[chiar daca mai sunt un infinit de zilelaughing.]