| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU! Va bucurati ca maine incepe scoala?

Răspuns Câştigător
| CryChristiAN a răspuns:

Eu 1 ma bucur ca incepem scoala pentru ca sunt pregatit pentru o avansare in cunoastere si o captare mai amanuntita a ideilor legate de aceasta. Dar, nu ma pot bucura suficient pentru ca are un impact foarte mare asupra sanatatii omului, indeosebi asupra ochilor si cresterea stresului si a iritabilitatii.

26 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da, absolut. *sarcastic mode off*

| pwp a răspuns:

Nuuu...mi-e groaza cand ma gandesc la teste, ascultari, teze, sculat de dimineata...iar semestrul asta e si lungg crying

| znstr a răspuns:

Intr-un fel da, ca imi reintru in ritm, reiau programul zilnic de trezit la ora 5:40, intr-un fel nu. Tu?

| iLOVEquestions a răspuns (pentru znstr):

Hmm, exact asta fac si eu! laughing
Iti urez un semestru mai bun.winking laughing

| znstr a răspuns (pentru iLOVEquestions):

Iti multumesc, la fel si tie laughing kiss ce clasa esti?

| iLOVEquestions a răspuns (pentru znstr):

Multumesc laughing eu a 9-a. tu?

| znstr a răspuns (pentru iLOVEquestions):

A 11-a big grin

| iLOVEquestions a răspuns (pentru znstr):

happy succes!

| znstr a răspuns (pentru iLOVEquestions):

Merci, si tie succes, ca o sa ai nevoie laughing!

| iLOVEquestions a răspuns (pentru znstr):

Stiiiiu! laughing

| Betty a răspuns:

Maximmm laughing eu si prietenele mele deja ne-am pus de acord sa ne imbracam toate in negru maine sub pretextul ca ne-a murit vacanta laughing jale mare maine prin scoala laughing facem pe bocitoarele laughing
E inevitabil sa inceapa scoala asa ca trebuie sa facem totul sa devina cat de cat suportabila laughing

Multa bafta iti doresc kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-e indiferent.

| GiAnca a răspuns:

Nuuuuuuu!
Scoala e o inchisoare!(cel putin la noi laughing )

| Irena97 a răspuns:

Nu prea, mai vroiam sa stau acasacrying(

| Unniique a răspuns:

Aşa şi aşa. Majoritatea nu se bucură că începe şcoala. Dar adevărul e că fără şcoală nu ar exista educaţie şi am fi nişte proşti murdari care trăiesc în grote ( laughing ). Adevărul e că NU ne place şcoala, dar adevărat e şi că AVEM mareee nevoie de ea. Sper să mă înţelegi.
Fundiţăă :3?

Răspuns utilizator avertizat
| diannna38 a răspuns:

Intr-un fel da intr-un fel nu 1 a nu mai vad meciurile de fotbal ca la 22:00 sau 20:30 in pat si in aldoelea lucru la anul de la 5:00 dimineata in picioare ca trec in a 7_a

| betty678 a răspuns:

Da. Pentru ca m-am plictisit rau de tot acasa!

| Darkguy a răspuns:

AAAAAAAAA! Nu! De ce mi-ai amintit?

| stoica1 a răspuns:

Nu prea sad

| MeAlex a răspuns:

Da intr-un fel. Ma vad cu colegii si incepe altfel de distractie decat in vacanta.

| Soryns a răspuns:

Intr-un fel ma bucur, si intr-un fel nu.
adica ma bucur ca nu mai stau acasa, ca m-am plictisit.
si nu ma bucur pentru ca trebuie iar sa invat si sa fac temele intr-un timp foarte scurt.
sad

| hello1234 a răspuns:

Si da si nu. Da pentru ca ma vad cu colegii si chiar ne distram impreuna si nu pentru ca incep iar testele si tezele si temele si invatatul etc

| AdrianValentin a răspuns:

MMMMMnu ca am la teme de facutt...crying

| Riddsy a răspuns:

Da. Distractie, fara plictiseala acasa.