| Inception a întrebat:

va bucurati ca maine incepe scoala?

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu

| sappy a răspuns:

Se bucura cei care au terminat-o!

| AtateaConditii a răspuns:

Totul e confuz laughing, nu stiu daca e bucurie sau nu, e ceva amestecat cu monotonie, furie, entuziasm si stres.

| Ibrahimovic a răspuns:

Da, intr-un fel. Mi-e dor de unii colegi, de pauze, de orele in care joc fotbal.
Dar o sa-mi fie foarte greu cu trezitul de dimineata. In ultimele doua sapatamani ma trezeam cam cand ar trebui sa vin de la scoala. laughing)

| emmaemilia a răspuns:

Nu, de ce ne-am bucura? daca ar veni apocalipsa v-ati bucura? nu prea cred...

| aXandra a răspuns:

Glumesti... Scoala e o durere de cap si in plus nu cred ca o sa ma pot trezi dimineata.
Oricum, succes la toti nu de alta, dar incepe calvarul!