| pufosheniaa a întrebat:

Va dau variante, alegeti, dau funda la rasp. care se potrivesc gusturilor mele. alegeti dintre:

laura [ciocolata] si poiana
alb sau negru?
sims 2 sau sims 3?
miley cyrus sau selena gomez?
hsm sau comp rock?
rochie sau pantoloni si bluza?
teatru sau concert?
caine sau pisica?

FUNDA!

12 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Poiana,alb,sims3,miley cirus,camp rock,rochie, concert, pisica

| lunarwolf a răspuns:

Stupid.
Just like your 'nickname'.rolling eyes

| OHmyGosh a răspuns:

1:laura
2:alb
3:sims2
4:Sellove struck
5:camp rock
6:depinde cum aratabig grin
7:concerttt!(ar fi bine daca "concert Selena Gomez"love struck)
8:cutzu.

| Smileee_3231 a răspuns:

Poiana!

Negru!

Sims 3!

Miley Cyrus!

Camp Rock!

Pantaloni si bluza [depinde de eveniment]!

Concert!

Caine!

:X

| Cristina_5283 a răspuns:

Alb,Sims 2, Aoleu trebuie sa aleg? mai degraba Selena Gomez; Camp rock, Pantaloni si bluza; Concert, Cainewinking

| mariaaaaaaaaaa a răspuns:

Poiana, alb, sims 3, selena gomez, camp rock, pantoloni si bluza, concert, pisica.am ghicit? puppy dog eyes

| PukkyyyPu a răspuns:

Miley caine poiana sims 2 hsm rochie concertbig grin negru

| deewskk a răspuns:

Poiana, negru, sims 2, selena gomez, hsm, pantaloni si bluza, concert, caine

| lanaaaaa a răspuns:

Poiana, negru, sims 3, selena gomez, camp rock, pantaloni si tricou, concert, caine. laughing

| mihaican a răspuns:

Poiana
alb
sims3
selena
hsm
panaloni si buluza
concert
pisica

| dianaandra a răspuns:

Prefer Poiana.Imi place negrul. Iubesc Sims 2. O urasc pe Miley deci este Selena.Imi place HSM.Prefer o rochie.Imi plac cainii!; x

| Bombonika_5628 a răspuns:

Pai nu pot sa raspund Decat la Caine pentru ca celalalte sunt in functie de Mai multe treburilaughing