| want2bMajestic a întrebat:

Va "distreaza" faptul ca vine vara si ca bacul bate la usa intr-un ritm alarmant?

Răspuns Câştigător
| Brigitta a răspuns:

Eu am dat deja bacul. Dar eram f dezamagita. Toti profesorii ne exasperau, ne speriau sa invatam ca poezia totul, si nu mergeam la un suc cu fostii colegi pentru ca eu invatam tooooata ziua. Pe cand la bac majoritatea s-au dus cu fituici, carti etc. Si cei mai multi supraveghetori ne lasau sa copiem. Unul statea la usa sa nu vina presedintele ala si din astea. Am pierdut saptamanile acelea frumoase invatand. Pentru ca mai nimica nu ma ajuta acum la faculta din ce am invatat la liceu.

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu dau bacucul asa ca sunt fericitabig grin

daniela
| daniela a răspuns:

Pe unii ii apuca transpiratiile, iar altii rad de stres... dar "oficial ne merge bine"

| JustMeFlory a răspuns:

Eu nu dau bacul anul acesta...deci sunt fericita ca sa zic asa! astept cu nerabdare vacantabig grin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da. eu dau bacul anul acesta! sper sa fie bine si voi sa imi tineti pumnii :-s broken heart

| want2bMajestic explică:

Cora...noi o sa iti facem fituiciwinking

| covexrobu a răspuns:

Sincer eu anul trecut am dat bacul dar mi-am zis dinainte ce o fii o fii. SI cand m-am dus si am vazut ce este acolo mai sa nu ma pot oprii din ras.Pai la romana la oral am luat 10 la franceza ora am luat 9.50. Scris la romana am luat 7. Si eu nu am invatat din clasa a 9 deloc. Eram atent in clasa si prindeam de acolo. Am avut media finala pe bac de 8.05 si am avut colege care tot timpul invatau si aveau medii peste 9 si la bac au avut 7.60 si ceva pana in 8 mureau de ciuda. Si ele s-au mai chinuit si au si copiat la bac dar eu am scris din ce stiam ca nu avea rost sa copiez. Am pierdut foarte multe puncte din cauza scrisului fiind ca eu scriu foarte foarte urat si nu mi-am dat silinta sa scriu nici acolo m-ai frumos pentru ca m-as fii enervat si nu mai scriam nimic.

| ioanaa a răspuns:

Nu, nu ma "distreaza" pentru ca eu nu am de dat niciun bac, am terminat anul trecut cu asta. Ce ma "distreaza" e ca vine vara si eu incep sesiunea, in loc sa ies sa ma plimb si sa mananc multaa inghetata laughing

| CrucifiedCountess a răspuns:

Vine, trece.prea mare fas pentru ...nimic?

| greg a răspuns:

Asa eram si eu, am zis mama dupa ce iau bacul si intru la facultate fac show. A trecut repede bacul, din pacate nu m-am distrat cum am vrut in vara aia pentru ca nu mi-am facut planurile cum trebuie, asa ca faceti-va un plan si nu va duceti Unde auziti cu urechile.

| blackkrose a răspuns:

Cum vine asa si trece (vrajeala)...eu vb acum dar la anul nu o sa mai zic la fel laughing))))

| alecs_5368 a răspuns:

Ma "distreaza" faptul ca vine vara ceea ce inseamna:mare, prieteni, distractie, VACANTA, relaxarea mult asteptata cat despre bac ce sa spun...adica mi-este frica cand ma gandesc ca mai e putin si trebuie sa-l dau, sunt foarte stresata adica avand in vedere ca sunt in clasa a 7 a...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaa. pleaca naibii de la usa mea. ce mmma ddderranjezi mmma? bbbate lla altiiii mmma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaa .pleaca naibii de la usa mea.ce mmma ddderranjezi mmma? bbbate lla altiiii mmma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baaaa .pleaca naibii de la usa mea.ce mmma ddderranjezi mmma? bbbate lla altiiii mmma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai mama daca iau bacul voi sta 2 saptamani in coma alcoolica :X:X imi bag direct in vena alcoolul... Dar, sincer, nu stiu daca o sa-l iau... Toata lumea imi zice: "Stai ma calm ca toata lumea ia bacul, ce e asa greu?" Da nu stiu ce sa zic... Mereu pentru noi, generatia "lapte praf", adica cei nascuti in 1990, lucrurile s-au inrautatit... Cel putin la extraordinarul examen de capacitate s-au luat cele mai mici note din ultimii nu stiu cati ani... De abia astept sa vad ce va fi la bacalaureat laughing). Sper sa pot copia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe dracu distractie :-((! Maine dau la matematica... mi-am jurat k dupa ce termin q bacu ( ma c*c in ea) am sa tin minte numa' strictul necesar ...adunarea, skderea... j inmultirea j impartirea:-d:-d hai bine... j altele... dar o urasc j am o frica de mor sigh ...bafta tuturor :*:*