| paupaulapaulina a întrebat:

Va doresc un "Paste Fericit" tuturor... Sa aveti parte impliniri, bucurie, veeselie... si un calduros "Hristos a Inviat"!

{{{ big hug big hug :* :* :*... love struck... :* :* :* big hug big hug big hug }}}

( Pentru cel mai haios + frumos mesaj de Paste dau funda / Sau chiar un mass daca se poate :p )

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La ora 24 s-au deschis Porțile Raiului și o mulțime de îngeri au coborât pe Pământ să-ți vegheze fericirea și să-ți ureze Paște Fericit!
Hristos a înviat!
Pa, pa.