| Catta a întrebat:

Va e frica de noaptea asta?
Ma refer la chestia aia cu luna plina.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce să-mi fie frică? E motiv întemeiat?
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Nu s-a intamplat nimic happy

| ChocaholicBi a răspuns:

Nu chiar asa. Au spus ca e aproape nu ca se brabuseste pe Pamant happy

| DonCorleone a răspuns:

Nu stiu dar eu dansez D&B si dupa aia ma pun sa ma uit la un film bun
scapa si tu de griji si urmareste si tu un film sau un desen gen comedie laughing

| Foca a răspuns:

Buna Catta. Stai linistitahee hee ca nu se va intampla nimic, doar luna va fi aproape la pamant nimic rau. Am citit de asta si nu este nici o problema. Nu sa mai intamplat asta din 1992 si nici atunci n-a fost vreo problema. Asa ca somn usor:p si dormi fara grijihappy
Succes.
Ciao:p

| NuExista a răspuns:

Sa stii ca parca mi'e pofta de peste thinking

Hii.sa vezi ce coada aaam :Xcu solzi smug...gata,fac telenovela!

(Nu,stai relax,nu ii cutremur,nu moare familia,nu ia foc blocul,nu cade blocul, nu o sa-ti apara centrala nucleara in camera, nu etc. happy )

| Addicted2Chocolate a răspuns:

In cazul meu,nu e vorba ca imi este frica dar nu stiu de ce sunt cam agitata. Pur si simplu nu am nici o stare,si pe langa asta nu ma simt nici foarte bine, de aceea am o presimtire cam ciudata, care sper sa nu fie reala. In orice caz, un singur lucru ma sperie pe langa cel ca nu voi putea dormi la noapte datorita faptului ca sunt sensibila la luna plina, si acela este ca eu inca nu am vazut-o. Adica in momentul de fata, sunt la bunici, la bloc dar uitandu-ma pe geam nu am zarit-o inca. Sper sa fie totul ok si sa nu fie vreun cutremur sau ceva.rolling eyes

| TheToffyx a răspuns:

Nu, acum e 22:12 ceasul, luna se vede supeeeerb:X si na`m muritlaughing

| Elyy_1788 a răspuns:

Stai linistitawinking
S-a mai intamplat asta si in 1992 si nu murit nimeni!

| m2n7 a răspuns:

Nu mi-e fricahappy
iubesc sa vad luna plina:X

| moartea_9130 a răspuns:

Nu mi-e frica de loc