| ILoveWeekends a întrebat:

In noaptea asta e luna plina sau maine?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Pe 21! uite aici:
http://www.astro-urseanu.ro/fazele_lunii.html

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu n-ai fereastra sa te uiti? Daca n-ai iesi in pusca mea afara si uita-te pe cer.

| ILoveWeekends explică (pentru anonim_4396):

Ba am iesit dar nu eram foarte sigura. Si in plus pentru asta e TPU ca sa pui intrebari cu nelamuriri, deci nu mai raspunde la intrebari fara un raspuns concret, da?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ILoveWeekends):

Pai TPU e sa pui intrebari dar nu toate intrebarile cretine pe care ti le caca mintea.

| ILoveWeekends explică (pentru anonim_4396):

Hai hai! Vezi cum vorbesti! Nu te crede mare si tare doar pentru ca esti baiat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ILoveWeekends):

Nu ma cred superior pentru ca sunt baiat. Eu ador fetele, nu-s genul care sa zic ca era mai bine fara ele sau ceva de genul.

| ILoveWeekends explică (pentru anonim_4396):

Ok,bine! Eu zic sa nu ne mai certam si sa o lasam balta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ILoveWeekends):

Pai eu nu am simtit ca m-am certat cu tine desi nrecunosc ca am fost cam nesimtit. Oricum, vreau sa iti zic ca imi place de tine ca stii sa rezolvi problemele fara cealta si injuraturi ca altele/altii.
Numai bine iti doresc.

| ILoveWeekends explică (pentru anonim_4396):

Mersi la fel!

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Cred ca poimaine.

| deeah2elen a răspuns:

Joi,21 august